Jak dobrze sprzedać dom?

Stwórz solidną listę

Po wybraniu dzień do listy domu, musisz upewnić się, że masz wszystko gotowe dla potencjalnego nabywcy. Będziesz musiał zrobić niezbędne czyszczenia, naprawić wszelkie uszkodzone elementy i zrobić zdjęcia domu. Im lepsza lista, tym większe są szanse, że ktoś się z Tobą skontaktuje i złoży ofertę. Dlatego upewnij się, że masz dobre zdjęcia, szczegółowy opis i zdolność do odbierania wiadomości elektronicznych. Chcesz również upewnić się, że twój dom jest wolny od wszelkich zagrożeń. Kiedy masz listę gotowy, upewnij się, że zaplanować kilka otwartych domów. Jest to ważne, aby upewnić się, że ludzie wiedzą, że szukasz nowego domu i aby poczuć się jak w okolicy. Jeśli trzymasz otwarte domy, które są tylko twoja rodzina i sąsiad, nie są one tak skuteczne. Dlatego, jeśli masz kilka zestawów przyjaciół i rodziny, że masz umieścić znaki w ich podjazdach, dostaniesz dużo więcej odpowiedzi.

Niech Twój dom będzie dostępny

Kiedy masz listę gotowy i kilka osób skontaktował się z tobą, aby spojrzeć na swój dom, to jest czas, aby trzymać otwarty dom. To jest czas, kiedy trzeba mieć obcych w i z domu, więc upewnij się, że masz wszystko, że będą szukać. Upewnij się, że nie ma pajęczyn wiszących z sufitów, że nie ma śladów używania garnków, i że dywany są czyste. Jest to ważne dla potencjalnego nabywcy, aby zobaczyć, co będą stąpać do. Jeśli twój dom nie ma odpowiedniego poziomu czystości, mogą zdecydować się na szukanie czegoś innego. Chcesz także upewnić się, że twój otwarty dom ma wszystkie właściwe zamki w miejscu. Obejmuje to drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne. Nie chcesz, aby potencjalny nabywca po prostu chodzić w prawo, bo zapomniał zamknąć drzwi. Upewnij się, że muszą umieścić swoje klucze w pierwszej kolejności, aby upewnić się, że są one wewnątrz właściwego domu.

Zadbaj o reklamę

Następnie, będziesz chciał zacząć drukować ulotki i rozdawać je do jak największej liczby osób, jak można. Będzie to obejmować sąsiadów, rodziny i przyjaciół. Będziesz także chciał się upewnić, że masz swój wpis w poczcie. Będziesz chciał się upewnić, że ta ulotka dostaje się do każdej osoby, która dała ulotkę do. Nie chcesz, aby jeden z twoich przyjaciół, że dał ulotkę do zapomnieć o nim i ulotki do wyrzucenia. Dlatego też, będziesz chciał się upewnić, że robisz kopie i mieć swoje ulotki w poczcie. Będziesz także chciał rozpocząć delegowanie ulotek na billboardach, wiszące na słupach użytkowych i innych miejscach publicznych, które można. To sprawi, że każdy w okolicy widzi swój dom i ma szansę spojrzeć na niego. Będziesz także chciał się upewnić, że Twój dom zostanie włączony do lokalnych wiadomości. Jest to ważne, ponieważ upewni się, że wszyscy wiedzą, że sprzedajesz swój dom.

Skorzystaj z marketingu

Obejmuje to robienie wszelkiego rodzaju marketingu online. Marketing internetowy pomoże Ci dowiedzieć się, kto jest Twoim rynkiem docelowym i kto musi dotrzeć do Twojej oferty. Będziesz chciał szukać domów, które są na sprzedaż w Twojej okolicy, te, które są w swoim przedziale cenowym, a te, które są wkrótce być wymienione. Będziesz także chciał użyć stron internetowych, które pomogą Ci znaleźć te domy, a także te, które pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę i zobaczyć, kiedy ten dom będzie wymienione. Będzie to idealne rozwiązanie, aby dowiedzieć się, kiedy dom będzie wymieniony, aby można było dostać się do przodu linii. Będziesz chciał użyć wszystkich tych zasobów, aby uzyskać dobry pomysł, kto jest twoim rynkiem docelowym. Kiedy masz dobry pomysł, kim są i jak wyglądają, można zacząć tworzyć plan marketingowy, który pomoże Ci skontaktować się z tymi ludźmi.

Nie bój się wymienić z wieloma agentami na raz

Wiele mówi się o posiadaniu jednego agenta w jednym czasie na swojej nieruchomości. Jednak to nie będzie tak, jeśli są poważne o sprzedaży domu tak szybko, jak to możliwe. Jeśli boisz się wymienić z więcej niż jednym agentem w tym samym czasie, będziesz czekać na długi czas, aby sprzedać swój dom. To dlatego, że agent aukcji będzie miał pierwszeństwo, aby uzyskać najwyższą cenę. Dlatego trzeba będzie czekać, aż skończą z ich klientem, zanim dostaniesz się do oferty. Jednakże, jeśli lista z wielu agentów, będą musieli konkurować ze sobą, aby cię ich priorytetem. Dlatego też, będzie można sprzedać swój dom znacznie szybciej. Chociaż ważne jest, że masz wszystkie potencjalnych nabywców do domu, nie chcesz, aby małe rzeczy zbyt trudne. Obejmuje to utrzymanie domu w czystości, posiadanie przedmiotów, które są na sprzedaż, i posiadanie domu gotowego, gdy potencjalny nabywca przybywa. Nie chcesz, aby potencjalny nabywca musiał spędzić dużo czasu na czyszczeniu, odblokowaniu wszelkich odpływów lub rozładunku przedmiotów z ich samochodu. Powinni być w stanie wejść do domu, otworzyć zamek i wyjść z czekiem w ręku. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać dom w czystości, odetkać wszelkie dreny i mieć przedmioty na sprzedaż. Nie chcesz, aby potencjalny nabywca wszedł do brudnego domu.

Kupno domu to duża inwestycja, a ty nie masz czasu na czekanie. Musisz znaleźć idealny dom w najlepszej okolicy z jak najmniejszym kłopotem. Dlatego trzeba sprzedać swój dom szybko, i sprzedać go na najwyższym dolarze. Istnieje wiele czynników, które będą określać, jak szybko twój dom będzie sprzedawać i za ile pieniędzy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać więcej gotówki za swój dom.

Dodaj komentarz