Lotnisko

Na co zwrócić uwagę przy wyborze parkingu przy lotnisku?

Przed wakacjami należy pomyśleć o wielu rzeczach. Jeśli jedziemy na lotnisko autem to trzeba zastanowić się na jakim parkingu zostawić swój samochód.

Oczywiście można dojechać na lotnisko autobusem lub taksówką, jednak dużo wygodniejszy jest dojazd własnym samochodem. Nie dość, że jest to najwygodniejsza opcja to nie będziemy musieli się martwić tym czy zdążymy na autobus lub czy nie będzie opóźnień.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze parkingu?

Najlepiej jest dokonać rezerwacji miejsca na parkingu przed wyjazdem. Jest to o tyle wygodne, że będziemy mieć pewne miejsce i unikniemy stresu. Dodatkowo na spokojnie będziemy mogli przejrzeć sobie kilka ofert różnych firm. Warto zwrócić uwagę na odległość parkingu od lotniska, ceny oraz to, czy firma oferuje ubezpieczenie od ewentualnych szkód. Istotne jest to, że na niektórych lotniskach możemy zostawić samochód tylko w określonych godzinach, więc musimy zobaczyć czy akurat nam pasują i nie będą kolidować z odlotem samolotu.

Auta transferowe

Jeżeli lotnisko znajduje się daleko od parkingu lub parking jest bardzo duży to należy dowiedzieć ile firma ma aut transferowych, aby nie okazało się, że będzie trwać to zbyt długo.

Parking przy lotnisku

Zdjęcie, ParkingA1Pyrzowice

Ceny wynajmu miejsca parkingowego

Do tej kwestii należy zawsze podchodzić ostrożnie. Zazwyczaj najtańsze usługi nie są zbyt dobre. Takie firmy często nie mają usługi ubezpieczenia auta lub pobierają dodatkowe opłaty, np. za wjazd transferu na teren lotniska.

Bardzo ważne jest to czy nasz samochód będzie w bezpiecznym miejscu- czy parking jest chroniony i monitorowany, tak jak np. parking A1 Pyrzowice.

Który parking wybrać?

Jeśli wcześniej nie korzystaliśmy z usług żadnej firmy tego typu to warto zrobić wywiad wśród znajomych lub rodziny. Może znają miejsce, które warto wybrać. Jeśli nie to wiedzy można zaczerpnąć w sieci. Przed dokonaniem wyboru poczytajmy opinie innych osób i dopiero podejmijmy decyzje.

Najlepiej jest zdecydować się na garaż, ponieważ w zimie unikniemy tego, że będziemy musieli odśnieżać auto po powrocie, a w lecie auto nie będzie nagrzane. Takie parkingi są droższe, ale zapewniają większy komfort. Na rynku są też firmy, które oferują wynajem miejsca pod wiatą. To też dobry wybór. Trzecią opcją jest tradycyjne miejsce parkingowe i te są najtańsze. Wszystko zależy od naszych preferencji.

Zadzwonienie do kilku firm jest bardzo dobrym wyjściem, bo pozwoli nam rozwiać wątpliwości i uniknąć rozczarowania po przyjechaniu na miejsce. Nie dajmy sobie popsuć urlopu martwiąc się o swoje auto.

PARKING ​A1
ul. Centralna 4a
42 – 625 Pyrzowice
TEL: 600-081-342

EMAIL: parking.a1.pyrzowice@gmail.com

Dodaj komentarz