Mobilna strona internetowa

Jak wybrać firmę od tworzenia stron internetowych?

Dla wielu biznesów posiadanie firmowej strony www to być albo nie być. Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych? W tym artykule podpowiadamy czym warto się kierować przy wyborze agencji interaktywnej.

Według ekspertów blisko 30% polskich firm nie posiada swojej własnej strony internetowej. A przecież to właśnie obecność w sieci buduje prestiż marki oraz zwiększa jej rozpoznawalność. W porównaniu z innymi dostępnymi kanałami reklamowymi, marketing internetowy jest niezwykle skuteczny, a przy tym bardzo konkurencyjny cenowo. Oczywiście, aby powstała strona internetowa Twojej firmy niezbędne jest zaangażowanie odpowiednich specjalistów. Jak zatem znaleźć odpowiednią firmę, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Poniżej przedstawiamy kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. 

Doświadczenie w branży

W realizacji projektów webowych ogromne znaczenie ma zarówno doświadczenie w branży jak i znajomość aktualnie panujących trendów. Warto zorientować się w portfolio firmy, aby zapoznać się ze zrealizowanymi przez daną markę projektami. Jak długo działa już ona na rynku? Dla kogo świadczyła usługi? Sprawdź jak działają wykonane strony internetowe. Czy prawidłowo wyświetlają się one na urządzeniach mobilnych? Czy są one łatwe w obsłudze? Im więcej tego typu informacji zdobędziesz tym większą będziesz miał pewność, że Twoja strona internetowa będzie wykonana naprawdę profesjonalnie

Wykwalifikowany team

Dlaczego lepiej jest zlecić wykonanie strony internetowej agencji niż freelancerowi? agencja interaktywna to zazwyczaj zespół współpracujących ze sobą specjalistów. Należy do nich przede wszystkim: programista, grafik, copywriter oraz specjalista seo. Każdy z nich indywidualnie dba o to, by zakres jego działań był na najwyższym poziomie. Organizacją pracy zajmuje się odrębna osoba, której zadaniem jest także kontakt z klientem. 

Opiekun projektu

Dlaczego to dobrze gdy agencję interaktywną reprezentuje jedna osoba? Opiekun projektu to specjalista od marketingu internetowego, który utrzymuje z inwestorem regularny kontakt w każdej fazie realizacji projektu. Starannie wsłuchuje się on w oczekiwania klienta, a następnie odpowiednio organizuje pracę całego zespołu, aby stworzyć stronę zgodną z wytycznymi. Dzięki pracy opiekuna współpraca z agencją jest miła, skuteczna i terminowa. 

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa Twojej firmy to pierwszy krok w stronę budowy jej widoczności w sieci. Dzięki niej dotrzesz do nowych klientów oraz wzmocnisz kontakt z aktualnymi. Strona www będzie pracować na rzecz Twojej firmy cały czas! Nie posiadasz jeszcze swojej własnej firmowej strony internetowej? Najwyższa pora, by ją zrobić!

Dodaj komentarz